YOU'RE IN THE RIGHT PLACE!
JUST FOUND YOUR WEDDING DJ and ENTERTAINER

W tym jestem najlepszy

Poniżej prezentuję w wielkim skrócie główne obszary mojego działania

Śluby i Wesela

Oprawa muzyczna, sceniczna, konferansjerska Twojego Ślubu i Wesela.100% zaangażowania od przywitania i pierwszych toastów aż do białego rana!

Inne Imprezy

Obsługa muzyczna wszelkiego rodzaju imprez: urodziny, rocznice, jubileusze, memoriały, pikniki, festyny, bale, studniówki, eventy, imprezy integracyjne itd.

Konsultant Ślubny

Zaplanujmy razem najpiękniejszy dzień życia – od wyboru sali aż do figurek na torcie! Pełen profesjonalizm także podczas ceremonii wielokulturowych.

Imprezy Integracyjne

Integracja, szkolenia i rozrywka na najwyższym poziomie. Scenariusze i imprezy tematyczne na każdą okazję, także z solidną dawką adrenaliny.

About Me

Skoro jesteś na tej stronie, to zapewne już kilka rzeczy o mnie wiesz. Może nawet spędziliśmy już razem jakąś noc po przeciwnych stronach parkietu ;) Jeśli dopiero spotkamy się pierwszy raz to teraz postaram się w kilku słowach przybliżyć moją osobę.
All you need to know about me to start cooperation

Dj Marcin M, w zasadzie Marcin Młodzikowski - swoją przygodę z muzyką rozpocząłem jako kilkulatek ucząc się gry na różnych instrumentach - niestety z marnym skutkiem... Na szczęście o wiele lepiej sprawdzam się w dobieraniu utworów podczas wszelkiego rodzaju imprez :)

Oczywiście dobra muzyka to nie wszystko dlatego oprócz samego grania zachęcam gości do zabawy, przeprowadzam konkursy, biesiaduję i robię wszystko, aby impreza była udana!

Od kilku lat zajmuję się także profesjonalnym konsultingiem ślubym oraz organizacją większych eventów. Pomysłów na uświetnienie każej imprezy jest więcej niż miejsca na tekst w tej kolumnie, więc najlepiej spotkajmy się i przy dobrej kawie ustalimy plan TWOJEJ IMPREZY!

 • Years behind the decks

  Zajmuję się muzyką od 2003 roku, od tego czasu żyję tylko imprezami!

 • Weddings every year

  I tysiąc razy tyle wspaniałych wspomnień z nimi związanych!

 • Innych eventów rocznie

  Większe i mniejsze imprezy z moim skromnym udziałem.

 • % Zadowolonych Klientów

  Tak jak Wy zasługujecie na 100% mojego zaangażowania!

EKIPA

Tworzymy zgrany zespół, więc możesz mieć pewność, że wszystko będzie perfekcyjne!
Więcej informacji
Uploaded image

Marcin

DJ i Wodzirej
Pomysłodawca i motor napędowy całego przedsięwzięcia. Pasjonat muzyki. Miłośnik starych, kultowych utworów, znawca współczesnej muzyki rozrywkowej.
Uploaded image

Michał

Technik Dźwięku i Światła
Dzięki niemu masz pewność, że goście usłyszą i zobaczą wszystko dokładnie tak jak zaplanowaliśmy. Urodzony w latach 90-tych miłośnik elektronicznych nowinek. Technologiczny poliglota.

Referencje

Referencje pochodzą bezpośrednio z forum i panelu ocen Dj'ów na www.trojmiasto.pl
Sprawdź co piszą o mnie inni!

contact

All details we can establish on the phone, the internet or at the meeting.